ItalianoEspañolEnglishSlovenskyPolski

Jak si rezervovat krátkodobé ubytování v PENZIÓNU?

Jak si rezervovat ubytování v penziónu?

1. Rezervace krátkodobého ubytování v našem penziónu je velmi jednoduchá. Nejprve prosím vyplňte rezervační formulář a uveďte co možná nejvíce informací. Nezapomeňte vyplnit informace o příletu. Pokud je neznáte v okamžiku rezervace, pošlete nám je prosím dodatečně.

2. Po následném odsouhlasení rezervace Vám bude zaslána zálohová faktura na úhradu rezervačního poplatku obvykle ve výši £35. Zálohu je možné uhradit dle výběru na CZ, SK nebo UK bankovní účet. Uhrazená záloha Vám bude v plné výši odečtena od celkové částky k úhradě v Londýně. V případě storna je rezervační poplatek nevratný. Změnu začátku pobytu je možno provést zdarma.

3. Doprava z letiště je  velmi drahá a časově náročná. Pro příklad, cesta vlakem z nejbližšího letiště od nás, STANSTEDU, Vás vyjde na 20 GBP+MHD v jednom směru za osobu. Autobusem Vás vyjde cesta na polovinu, ale nezapomeňte přičíst cenu MHD a cca 2-3 hodiny strávené cestováním z letiště. Proto doporučujeme sjednání si transferu z letiště partnerskou společností RADS TRANSFERS.

Jakým způsobem probíhá platba v Londýně?

- Hotovostně nebo platební kartou