ItalianoPolskiRomaniSlovenskyEspañolEnglish

Jak si rezervovat FLAT APARTMENT?

1. Rezervace ubytování typu FLAT APARTMENT je velmi jednoduchá. Nejprve prosím vyplňte rezervační formulář a uveďte co možná nejvíce informací. Nezapomeňte vyplnit informace o příletu. Pokud je neznáte v okamžiku rezervace, pošlete nám je prosím dodatečně.

2. Po následném odsouhlasení rezervace z naší strany si můžete v klidu rezervovat letenky.  Rezervační zálohy se liší podle délky pobytu a budou Vám sděleny individuálně.

3. Doprava z letiště je  velmi drahá a časově náročná. Pro příklad, cesta vlakem z nejbližšího letiště od nás, STANSTEDU, Vás vyjde na 20 GBP+MHD v jednom směru za osobu. Autobusem Vás vyjde cesta na polovinu, ale nezapomeňte přičíst cenu MHD a cca 2-3 hodiny strávené cestováním z letiště. Proto doporučujeme využít našich služeb vyzvednutí na letišti za velmi výhodných podmínek. Cena vyzvednutí autem vás přijde na 40 GBP za celé auto  a cesta trvá pouhých 40 minut. Pokud je Váš příchod do kanceláře naplánován mimo pracovní dobu (Po-Pá 10-17, So-Ne 10-13), je vyzvednutí naším řidičem podmínkou, vzhledem k tomu, že nedisponujeme 24-hodinovou recepcí. Náš řidič Vás v takovém případě zároveň ubytuje.

S jakými náklady musím počítat při check-inu do FLAT APARTMENT?

  • Při check-inu v Londýně je třeba uhradit:
    - Plnou sazbu nájmu za předem sjednaný termín (hotovost, bankovní převod nebo Paypal)
    - £30 vratnou zálohu za sadu klíčů